تبلیغات
GOD OF WAR - برادر کریتوس !!!
افسانه ی کریتوس

ه نقل از ps3center : ممکنه بعضی از کسانی که God of War Collection رو بازی کرده باشن مثل ما به یه ایده درباره این بازی رسیده باشن.این ایده چیه؟ اینکه ممکن هست شماره بعدی God of War با حضور برادرکریتوس اتفاق بیافتد!
یکی از تروفی های این بازی ( در قسمت اول ) 'Legend of the Twins نام داره و شما برای بازکردن اون باید بازی رو با تمام درجات سختی تمام کنید،که با این کار، ویدیو Birth of the Beast ازاد میشه و بعد از اون شما میتونید این ویدئو رو ببینید. این ویدئو رو میتونید از اینجا هم ببینید.
شرح این ویدیو به این صورت بود که کریتوس و برادرش در اسپارتا بزرگ میشن و به عنوان بچه های ضعیف فرستاده میشن به کوهستان تا در اونجا بمیرند.کریتوس موفق میشه که خودش رو نجات بده ولی برادرش نمیتونه نجات پیدا کنه.بنابراین کریتوس برای عذابی که به خاطر رها کردن برادرش کشید، تصمیم به انتقام از عالم و ادم میگیره و یکی از دلایل اصلی او برای اون همه کشتار، برادرش بوده.
البته این ویدئو از زمان God of War 1 که بر روی ps2 منتشر شد تا حالا دردسترس بوده.اما صرفا یک داستان از گذشته کریتوس بوده ولی نکته مهم اینه که سازنده ها این ویدئو رو از شماره اول به عنوان یک silver trophy به God of War Collection اضافه کردند.این میتونه دو معنا داشته باشه، یکی اینه که احتمالا اون رو ما به عنوان یکی از غولهای بازی در شماره سوم God of War ببینیم.و احتمال دیگری هم که وجود داره این هست که؛سونی پیش از این فاش کرده بود که شماره سوم از God of War پایان این سری نخواهد بود و این بازی ادامه خواهد داشت اما نگرانی اونها اینجاست که چطور داستانی مناسب برای ادامه این سری رو پیدا کنند در حالی که داستان درشماره سومGod of War به پایان میرسد.پس این ممکنه که در شماره بعد،این برادر کریتوس باشه که نقش اول بازی رو بر عهده میگیره!

ویدیو Birth of the Beast :

دانلود