تبلیغات
GOD OF WAR - God of War: Rival to Sparta GOD OF WAR 4
افسانه ی کریتوس

در پی صحبت های مطرح شده پیرامون نسخه جدیدی از سری بازی های خدای جنگ مسئولین Sony Computer Entertainment America در تماس با سایت gamingbolt.com کار بر روی نسخه جدیدی از این عنوان را تایید کردند.


بر اساس اطلاعات به دست امده این نسخه تحت عنوان God of War: Rival to Sparta در سال 2013 میلادی بر روی پلی استیشن 3 منتشر خواهد شد.


برای نخستین بار است که این بازی بر روی پلت فرم اصلی سونی با یک پسوند و نه با شماره تایید و عرضه می شود.


این بازی به ماجراهای مربوط به Deimos برادر کریتوس (Kratos’ brother ) می پردازد و روایت گر ماجرای پردردسر او در خلال رویدادهای سه گانه قبلی می باشد. بله درست حدس زدید. خط زمانی هم زمان با وقایع سه گانه اصلی بازی.


بازی همچنین دارای مراحلی است که طی انها شخصیت های کریتوس و زئوس نیز قابل بازی خواهند بود. علاوه بر این ها مراحلی برای مبارزه با تیتان ها هم در نظر گرفته شده اند.


( البته درگیری با تیتان ها هنوز به صورت یک ایده برای تیم سازنده مطرح است و هنوز تصمیم قطعی برای عملی کردن این ایده اتخاذ نشده است.) 


 بازی همچنین به کریتوس و گذشته او هم توجه ویژه ای خواهد داشت چرا که مسئولین سونی احساس می کنند هنوز نتوانسته اند که علت خشم و غضب کریتوس نسبت به دشمنانش را به شکلی معتدل به مخاطب عرضه کنند.


یک راز بزرگ در ارتباط با Deimos (برادر کریتوس ) در بازی برملا خواهد شد. مطلبی مرتبط با مسائل خانوادگی انها.