تبلیغات
GOD OF WAR - معرفی دشمنان موجود در بازی
افسانه ی کریتوس
یونان سرزمینی اساطیری است و موجودات اساطیری ان هم یکی دو تا نیستند . به جرعت می توان گفت سری بازی های god of war یکی از بهترین مراجع برای اشنایی و شناخت تعدادی از این موجودات می باشد . اکنون تمامی دشمنانی که کریتوس در gow1.2 با انها دست و پنجه نرم کرد را به اختصار خدمت شما عزیزان و علاقه مندان معرفی خواهم کرد.

God of war 1,2
Undead legionnaires : از سربازان اریس هستند و از لباس و زره های جنگجویان یونان باستان استفاده می کنند.
Undead Archers : این موجودات معمولا از دور مبارزه می کنند و می توانند گلوله های اتشین پرتاب کنند . انها سپر ، شمشیر و تجهیزات دیگر ندارند و اکثرا به صورت گروهی حمله می کنند.
Minotaurs : انها حدود هشت پا ارتفاع دارند و اناتومی انها نزدیک به انسان است . انها روی پای عقبی خود راه می روند و در اواخر بازی بسیار قدرتمند می شوند ، و کریتوس اکثرا با فرو کردن شمشیر در گلوی انها ، انها را از بین می برد.
Cyclops : انها غول های چاقی هستند که تنها یک چشم در وسط سرشان دارند و شبیه به انسانهای اولیه می باشند
Harpies : این موجودات زنان ناقص نیمه پرنده ای هستند که به صورت فردی بسیار ضعیف می باشند و اکثرا به صورت گروهی حمله می کنند و می توانند گاز یا چنگ بگیرند و بعضی دیگر نیز می توانند منفجر شوند . حملات انها به صورت دسته جمعی می تواند کریتوس را از پای در اورد.
Wraiths : این موجودات روح افراد خبیث در جهنم هستند که با حاله ای از دود سیاه ظاهر می شوند و از زیر زمین حمله می کنند . همچنین انها یک شمشیر تیغه دار هم دارند
Gorgons : انها موجوداتی شبیه به انسانها هستند با رنگی سبز و به صورت خزنده حرکت می کنند ، جنس انها اساسا ماده است و به جای مو روی سرشان اجساد مار های کوچک است. انها قادرند با پرتو چشم خود دیگر موجودات را به سنگ تبدیل کنند.
Sirens : موجوداتی شبیه به زنان با موی بلند چتری و ناقص و چهره ی زشت ، به راحتی نمی توان مکان انها را پیدا کرد مگر با گوش کردن به صدای اوازشان.
Satyrs : انها قدی حدود 6-7 پا دارند و روی پاهای عقبی خود راه می روند ، باید گفت انها جنگجویانی ماهر هستند و توسط نیزه های منحصر به فرد مبارزه می کنند. انها در هر شرایطی قادر به مبارزه هستند و تبهر اصلی انها در دفاع کردن مقابل ضربه های مداوم است .
Centaurs : موجوداتی که نیمی از انها انسان است و نیم دیگر انها اسب ، انها از سر تا کمر زره دارند و از کمر به بعد تبدیل به اسب می شوند. سلاح انها برای مبارزه ، شمشیر ، نیزه و تیرو کمان است البته گاهی گلوله های اتشین هم پرتاب می کنند.
Cerberus : سگ های سه سری هستند که حدود 8-10 پا بلندی قامت دارند ، نفس انها به صورت اتش است ، همچنین به سرعت قادر به تولید مثل و تشکیل نوزاد هستند که این نوزاد ها به سرعت بالغ و هم اندازه خودشان می شوند . سربروس ها یکی از قدرتمن ترین دشمنان کریتوس هستند.
Cerberus seeds : همان توله سگ های کوچکی هستند که توسط سربروس ها متولد می شوند و به سرعت بالغ میشوند.

در قسمت دوم بازی gow موجودات و دشمنان جدیدی اضافه نمی شوند به جز چند جانور مخصوص جزیره خلقت که معرفی خواهم کرد . اما تنوع گونه های انها بیشتر می شود و حس تکراری شدن دشمنان کمتر به بازیکن دست می دهد .

از موجودات اضافه شده در gow2 می توان به Rhodes Soldiers ، cursed Remains ، wild boars ، griffins ، Nymphs ها اشاره کرد .